Transfer Krychowiaka dopiero latem!

grzegorz krychowiak
fot. pilka24.com.pl

Spora część kibiców reprezentacji Polski na pewno zastanawia się nad przyszłością Grzegorza Krychowiaka. Środkowy pomocnik nie wywalczył sobie miejsca w składzie Paris Saint Germain, dlatego coraz głośniej mówi się o jego ewentualnym odejściu. Do transferu może dojść jednak dopiero za pół roku – poinformowali dziennikarze gazety Le Parisien.

Przypomnijmy, że Grzegorz Krychowiak zasilił szeregi Paris Saint Germain przed rozpoczęciem sezonu 2016/2017. Francuzi wykupili reprezentanta Polski za trzydzieści milionów euro, aczkolwiek były gracz Sevilli ma spore problemy z wywalczeniem sobie miejsca w podstawowym składzie, a dodatkowo jest kontuzjowany. Wobec takiej sytuacji, francuskie media coraz głośniej mówią o ewentualnym odejściu Grzegorza Krychowiaka.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że środkowy pomocnik reprezentacji Polski znajduje się w kręgu zainteresowań Arsenalu Londyn oraz Manchesteru City, ale niewiele wskazuje na to, żeby do zmiany klubu miałoby dojść jeszcze w zimowym okienku transferowym.

– Wszyscy wiemy, że to nie jest idealny sezon dla Grzegorza. Po jego zakończeniu wszyscy usiądziemy do stołu i będziemy dyskutować o jego przyszłości. Będziemy rozmawiać czy PSG dalej go chce, i czy on sam w dalszym ciągu chce występować w Paryżu – powiedział niedawno menadżer zawodnika. Tym samym latem możemy spodziewać się transferu z udziałem Grzegorza Krychowiaka.

źródło: Le Parisien