Transfer Krychowiaka. Odejdzie do Włoch?!

grzegorz krychowiak
fot. pilka24.com.pl

Spora część kibiców z pewnością zastanawia się nad przyszłością Grzegorza Krychowiaka. Środkowy pomocnik od obecnego sezonu reprezentuje barwy Paris Saint Germain, aczkolwiek nie może liczyć na regularną grę. To właśnie dlatego spodziewamy się zmiany otoczenia już w letnim okienku transferowym.

Pomocnik reprezentacji Polski pomimo regularnej gry nie może narzekać na brak zainteresowania. Zagraniczne media podają bowiem, że Grzegorz Krychowiak jest obserwowany głównie przez przedstawicieli włoskich zespołów. – Z najświeższych doniesień „La Gazzetta dello Sport” wynika, że chrapkę na skorzystanie z usług Krychowiaka ma m.in. Inter Mediolan. Na San Siro przygotowują się do wielkiej transferowej ofensywy, a nowi właściciele klubu nie zamierzają szczędzić sił i środków, by „Nerazzurrich” wrócili na należne im miejsce i ponownie stali się liczącą marką w Europie – możemy przeczytać w serwisie internetowym pilkanozna.pl.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Tymczasem dziennikarze gazety France Football poinformowali, że przedstawiciele PSG na wspólnym spotkaniu zdecydowali się wystawić zawodnika na listę transferową. Obecnie wartość piłkarza szacuje się na około piętnaście milionów euro. Byłaby to strata Francuzów, którzy kupili reprezentanta Polski z Sevilli za dwa razy więcej pieniędzy. Będziemy bacznie przyglądać się całej sytuacji.

źródło: pilkanozna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *