Transfer Krychowiaka do Olympique Lyon?!

grzegorz krychowiak
fot. pilka24.com.pl

Grzegorz Krychowiak musi znaleźć nowy klub. W przeciwnym razie nie ma co liczyć na regularne występy. Tymczasem z nieoficjalnych informacji francuskich mediów wynika, że środkowy pomocnik reprezentacji Polski znalazł się w kręgu zainteresowań Olympique Lyon.

Grzegorz Krychowiak nie będzie najlepiej wspominał sezonu 2016/2017. Polak po transferze do Paris Saint Germain, nie grał za wiele, a ostatnio nie otrzymał nawet powołania do pierwszej reprezentacji Polski. Sztab szkoleniowy nie stawia na zawodnika, który musi latem zmienić klub. W przeciwnym razie może zapomnieć o regularnych występach.

Jednym z klubów zainteresowanych sprowadzeniem Krychowiaka jest Olympique Lyon. – Letnie okno transferowe nie jest jeszcze dla nas skończone. Szukamy jeszcze zawodnika, który byłby wsparciem dla Lucasa Tousarta. Krychowiak jest jedną z opcji – powiedział szef francuskiego klubu cytowany przez dziennikarzy Przeglądu Sportowego.

Warto jednak wspomnieć, że Olympique Lyon nie jest jedynym klubem zainteresowanym ściągnięciem Grzegorza Krychowiaka. Reprezentant Polski znajduje się również w orbicie zainteresowań Valencii oraz AC Milan. Jego przyszłość wyjaśni się w przeciągu najbliższych dni.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *