Transfer Krychowiaka do Olympique Lyon?!

grzegorz krychowiak
fot. pilka24.com.pl

Grzegorz Krychowiak musi znaleźć nowy klub. W przeciwnym razie nie ma co liczyć na regularne występy. Tymczasem z nieoficjalnych informacji francuskich mediów wynika, że środkowy pomocnik reprezentacji Polski znalazł się w kręgu zainteresowań Olympique Lyon.

Grzegorz Krychowiak nie będzie najlepiej wspominał sezonu 2016/2017. Polak po transferze do Paris Saint Germain, nie grał za wiele, a ostatnio nie otrzymał nawet powołania do pierwszej reprezentacji Polski. Sztab szkoleniowy nie stawia na zawodnika, który musi latem zmienić klub. W przeciwnym razie może zapomnieć o regularnych występach.

Jednym z klubów zainteresowanych sprowadzeniem Krychowiaka jest Olympique Lyon. – Letnie okno transferowe nie jest jeszcze dla nas skończone. Szukamy jeszcze zawodnika, który byłby wsparciem dla Lucasa Tousarta. Krychowiak jest jedną z opcji – powiedział szef francuskiego klubu cytowany przez dziennikarzy Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Warto jednak wspomnieć, że Olympique Lyon nie jest jedynym klubem zainteresowanym ściągnięciem Grzegorza Krychowiaka. Reprezentant Polski znajduje się również w orbicie zainteresowań Valencii oraz AC Milan. Jego przyszłość wyjaśni się w przeciągu najbliższych dni.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *