Transfer Krychowiaka do West Bromwich Albion!

grzegorz krychowiak
fot. pilka24.com.pl

Wszystko wskazuje na to, że Grzegorz Krychowiak przeniesie się do angielskiej Premier League. Środkowy pomocnik reprezentacji Polski otrzymał bowiem propozycję przejścia do West Bromwich Albion. Sam zawodnik zasugerował na Twitterze zmianę klubu.

– Od dłuższego czasu mówi się, że Grzegorz Krychowiak opuści Paris Saint-Germain. Zainteresowanie wykazuje kilka klubów na czele z West Bromwich Albion. Anglicy złożyli oficjalną ofertę za pomocnika, która przebiła dotychczasowe propozycje z Chelsea i Juventusu – możemy przeczytać na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Przypomnijmy, że Grzegorz Krychowiak nie ma zbyt wielkich szans na grę w zespole Paris Saint Germain, dlatego w przerwie letniej powinien zmienić klub. Tymczasem dotychczas napływające oferty nie spełniały sporych wymagań reprezentanta Polski, dlatego pod koniec letniego okienka transferowego powinien przenieść się do angielskiego West Bromwich Albion.

– Trener Tony Pulis chce ściągnąć do składu klasowego defensywnego pomocnika. Po odejściu Darrena Fletchera do Stoke brakuje mu solidnego piłkarza na tej pozycji. Jego zastępcą miałby być Polak. Jak podaje angielski dziennik, rozmowy są prowadzone bardzo sprawnie i jak tak dalej pójdzie Krychowiak będzie mógł od razu wylecieć na testy medyczne – podsumowano w materiale.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *