Transfer Marcelo Brozovicia? Chce go Arsenal!

fot. telegraph.co.uk
fot. telegraph.co.uk

Nie od dzisiaj wiadomo, że przedstawiciele Arsenalu Londyn myślą o kolejnych wzmocnieniach pierwszego zespołu. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy Calcio Mercato wynika, że na celowniku Kanonierów znalazł się Marcelo Brozović reprezentujący barwy Interu Mediolan.

Trener Arsene Wenger nie ukrywa, że chciałby wkrótce wzmocnić środkową strefę boiska, a na jego na celowniku znalazł się wspominany pomocnik reprezentacji Chorwacji. 23-letni piłkarz od dłuższego czasu jest obserwowany przez skautów Kanonierów, jednak zawodnik nie tak dawno zdecydował się na transfer do Interu Mediolan. Jego mocna pozycja może wkrótce ulec zmianie, ponieważ Włosi są bliscy finalizacji transferów Evera Banegi oraz Roberta Soriano.

To oznaczałoby, że Chorwat straci miejsce w składzie, a tym samym mógłby szukać nowego pracodawcy. Taką sytuacją chcą więc wykorzystać przedstawiciele Arsenalu Londyn, którzy muszą przygotować sporo gotówki. W kuluarach mówi się, że Inter Mediolan jest gotów sprzedać reprezentanta Chorwacji za około 20 milionów euro. Przypomnijmy, że Marcelo Brozović reprezentuje barwy włoskiego klubu od 2014 roku. Do tej pory wystąpił w trzydziestu spotkaniach, w których strzelił cztery bramki.

źródło: Calcio Mercato