Transfer Marco Paixao. Nie trafi do Wisły Kraków

Wisła Kraków
fot. google.com

Nie tak dawno w polskich mediach pojawiły się informacje dotyczące ambitnych planów transferowych przedstawicieli Wisły Kraków. Okazuje się, że na celowniku krakowian znalazł się Marco Paixao ze Sparty Praga, jednak jego menadżer wszystkiemu zaprzecza – czytamy na stronie internetowej krakow.sport.pl.

Nie ma takiego tematu. To, że trener Wisły Tadeusz Pawłowski zna Marco nie znaczy, że trafi do tego klubu. To samo można by zaraz napisać o Sebastianie Mili. Szkoleniowiec też go ceni – powiedział menadżer Daniel Weber w rozmowie z dziennikarzem portalu internetowego krakow.sport.pl. Przypomnijmy, że władze Białej Gwiazdy zamierzają w przerwie zimowej zadbać o wzmocnienie swojego zespołu, dlatego chcą sprowadzić do siebie bramkostrzelnego napastnika.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

To oczywiście nie koniec zmian w Wiśle Kraków. Z funkcją pierwszego trenera pożegnał się Marcin Broniszewski, a jego miejsce zajął wspominany we wstępie Tadeusz Pawłowski, który pracował ostatnio w Śląsku Wrocław. W kuluarach mówi się również, że dyrektorem sportowym Białej Gwiazdy miałby zostać Franciszek Smuda, jednak były selekcjoner reprezentacji Polski wszystkiemu zaprzeczył.

źródło: krakow.sport.pl

Opublikowany w Bez kategorii