Transfer Michała Pazdana do Newcastle United?!

Legia Warszawa
fot. google.com

Czy Michał Pazdan odejdzie z Legii Warszawa? To pytanie zadaje sobie wielu kibiców. Środkowy obrońca ma zgodę na odejście z klubu pod warunkiem otrzymania korzystnej oferty dla siebie i klubu. W kuluarach mówi się między innymi o propozycji gry w angielskiej Premier League.

Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy gazety The Telegraph wynika, że Michał Pazdan znalazł się w kręgu zainteresowań przedstawicieli Newcastle United. Anglicy chcieliby sprowadzić reprezentanta Polski do swojego klubu jeszcze w sierpniu.

– Przypomnijmy, że stoper Legii Warszawa od dłuższego czasu jest łączony z przeprowadzką do zagranicznego klubu. Wydawało się, że Pazdan pożegna się z Łazienkowską już w ubiegłym roku, kiedy to był na świeżo po niezwykle udanych dla siebie i całej kadry Euro 2016. Piłkarz został jednak w kraju i wraz z „Wojskowymi” awansował do fazy grupowej Ligi Mistrzów, gdzie również wypadł bardzo okazale – czytamy w serwisie internetowym pilkanozna.pl.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Michał Pazdan w swoim kontrakcie z Legią Warszawa ma zapisaną kwotę odstępnego wynoszącą 2,5 miliona euro, co nie będzie żadnym problemem dla Newcastle United. Szkoleniowcy popularnych Srok chcą jeszcze wzmocnić linię defensywną, dlatego transferu Polaka absolutnie nie można wykluczyć.

źródło: pilkanozna.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *