Transfer Milika. Chce go Arsenal Londyn!

arkadiusz milik
fot. pilka24.com.pl

Wiele wskazuje na to, że Arkadiusz Milik już niebawem pożegna się z zespołem Ajaxu Amsterdam. Bardzo dobra dyspozycja napastnika reprezentacji Polski spowodowała, że jego poczynaniom bacznie przyglądają się skauci największych klubów w Europie. Dziennikarzom gazety Metro udało się dowiedzieć, że w grę wchodzi między innymi transfer do zespołu Arsenalu Londyn.

Nie od dzisiaj wiadomo, że Arkadiusz Milik jest kluczową postacią w zespole Ajaxu Amsterdam. Bardzo dobra dyspozycja napastnika reprezentacji Polski wywołała wokół niego kolejny szum medialny. Nie tak dawno za pośrednictwem naszej strony internetowej informowaliśmy Was o ofercie transferowej złożonej przez przedstawicieli Interu Mediolan, natomiast w dzisiejszym wydaniu gazety Metro możemy przeczytać, że zwolennikiem jego talentu jest Arsene Wenger prowadzący zespół Arsenalu Londyn.

Francuski szkoleniowiec jest pewien, że Arkadiusz Milik doskonale poradziłby sobie w rozgrywkach angielskiej Premier League. Piłkarz reprezentacji Polski w obecnym sezonie wystąpił łącznie w trzydziestu sześciu spotkaniach, w których strzelił dziewiętnaście bramek i zanotował dwanaście asyst. To oczywiście nie koniec, bowiem wspólnie z Robertem Lewandowskim stworzyli najbardziej skuteczny duet napastników w eliminacjach Mistrzostw Europy.

źródło: Metro