Transfer Roberta Lewandowskiego. Gdzie odejdzie?

robert lewandowski
fot. pilka24.com.pl

W ostatnim czasie coraz głośniej mówi się o odejściu Roberta Lewandowskiego z zespołu Bayernu Monachium. Nie tak dawno menadżer Cezary Kucharski miał prowadzić rozmowy z działaczami Realu Madryt, a teraz okazuje się, że w grę wchodzi również transfer do PSG – czytamy na stronie internetowej pilkanozna.pl.

– Real Madryt odezwał się do nas kilka tygodni temu i wysłuchaliśmy ich propozycji. To wielki klub. Przekazaliśmy Bayernowi informację, że doszło do rozmowy z Królewskimi – powiedział menadżer Cezary Kucharski cytowany przez dziennikarzy portalu internetowego pilkanozna.pl.

Głos w całej sprawie zabrał również prezes Bayernu Monachium. – Jedno wiem na pewno: Robert Lewandowski w przyszłym sezonie zagra w Bayernie Monachium. Nikt nie musi się nawet nad tym zastanawiać – przyznał Karl Heinz Rummenigge.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Okazuje się jednak, że to nie koniec spekulacji dotyczących przyszłości Roberta Lewandowskiego. Menadżer Cezary Kucharski spotkał się również z przedstawicielami PSG, którzy pilnie potrzebują nowego napastnika za Zlatana Ibrahimovicia, który nie zdecydował się przedłużyć kontraktu. Napastnik reprezentacji Polski mógłby niewątpliwie liczyć na sporą podwyżkę.

źródło: pilkanozna.pl