Transfer Rybusa. Podpisze z Lokomotiwem Moskwa!

polska
fot. pilka24.com.pl

Maciej Rybus zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zmienia klub. Boczny obrońca jeszcze dzisiaj powinien podpisać kontrakt z Lokomotiwem Moskwa – poinfomowali dziennikarze Przeglądu Sportowego.

Przypomnijmy, że Maciej Rybus w ostatnim czasie miał okazję reprezentować barwy Olympique Lyon. Lewy obrońca nie podbił boisk francuskiej Ligue 1, dlatego zdecydował się latem na zmianę klubu. Okazuje się, że najbardziej konkretną ofertę złożyli przedstawiciele Lokomotiwu Moskwa, którzy sprowadzają reprezentanta Polski do swojej drużyny.

– Rybus już dziś ma podpisać kontrakt ze zdobywcą Pucharu Rosji, który zapłaci za niego 1,5 mln euro. Tym samym reprezentant Polski wraca do Rosji po niezbyt udanej przygodzie z francuską Ligue 1. Jeszcze jesienią miał miejsce w podstawowym składzie, ale od grudnia jego sytuacja się pogorszyła i mimo licznych zmian w kadrze zespołu, do jakich doszło latem, Polakowi dalej groziło, że nie odzyskałby miejsca w pierwszym składzie – możemy przeczytać na stronie internetowej Przeglądu Sportowego.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Warto w tym momencie dodać, że Maciej Rybus miał już okazję grać w lidze rosyjskiej. Swego czasu był przecież bardzo ważną postacią w zespole Tereka Grozny.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *