TRANSFER: Thiago Valente i David Addy w Lechii Gdańsk?!

fot. Ekstraklasa
fot. Ekstraklasa

Latem może dojść do rewolucji w zespole Lechii Gdańsk. Z zespołem może pożegnać się kilku zawodników, których miejsce zajmą inni ciekawi piłkarze. Gdańszczanie penetrują przede wszystkim rynek portugalski, skąd można sprowadzić kilku ciekawych i niedrogich w utrzymaniu graczy.

Wiele wskazuje na to, że z zespołem Lechii Gdańsk pożegna się Sebastian Madera – donosi Przegląd Sportowy. Ponadto pod znakiem zapytania stoi przyszłość Deleu, któremu wraz z końcem czerwca wygasa kontrakt  z klubem. Niewykluczone, że dobra forma Rafała Janickiego spowoduje, że działacze Lechii zdecydują się sprzedać młodego obrońcę, a to oznacza gruntowną przebudowę linii defensywnej.

sportingbet-zaklady-sportowe1

Na stronie internetowej lechia.net możemy przeczytać, że w kręgu zainteresowań Lechii znalazło się dwóch piłkarzy z ligi portugalskiej – Tiago Valente oraz David Addy. Pierwszy z nich jest 29-letnim środkowym obrońcą reprezentującym barwy Pacos de Ferreira, a w obecnym sezonie strzelił dwie bramki w dwudziestu spotkaniach. Drugi natomiast jest 24-letnim zawodnikiem grający w roli lewego defensora. Piłkarz Vitorii Guimaraes ma w obecnym sezonie na koncie szesnaście pojedynków. Obrońca z Ghany miał już okazję grać w duńskim Randers, czy FC Porto.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

źródło: Przegląd Sportowy|lechia.net|2×45.info

Obstawiaj mecze w zakładach bukmacherskich! Załóż darmowe konto w Sportingbet, odbierz nawet 400 złotych bonusu na start i graj! Więcej wskazówek na temat obstawiania znajdziecie na stronie internetowej www.sportbet.pl.

Opublikowany w Bez kategorii