Transfery FC Barcelony. Miralem Pjanić na celowniku!

fot. wikipedia przez google.pl
fot. wikipedia przez google.pl

Działacze FC Barcelony poważnie zastanawiają się już nad letnimi wzmocnieniami pierwszego zespołu. Tymczasem dziennikarzom włoskiej gazety La Reppublica udało się dowiedzieć, że w orbicie zainteresowań Katalończyków znalazł się Miralem Pjanić reprezentujący barwy AS Roma.

Drużyna FC Barcelony do ostatniej kolejki będzie walczyła o zdobycie mistrzostwa Hiszpanii, natomiast w gabinetach działaczy trwają dyskusje na temat letnich wzmocnień zespołu prowadzonego przez trenera Luisa Enrique. Dziennikarzom gazety La Reppublica udało się dowiedzieć, że wysłannicy Dumy Katalonii bacznie przyglądają się grze Miralema Pjanicia, który latem miałby tracić na Camp Nou.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Początkowo przedstawiciele FC Barcelony chcieli zatrudnić Marco Verrattiego, jednak PSG nie wyda zgody na transfer środkowego pomocnika. Wobec tego pojawiła się opcja sprowadzenia Miralema Pjanicia z AS Romy. Reprezentant Bośni i Hercegowiny reprezentuje barwy włoskiego zespołu od 2011 roku, a w obecnym sezonie wystąpił już w 39. spotkaniach, w których strzelił 11 bramek i dorzucił do tego 11 asyst. Warto również dodać, że 26-latek w umowie z AS

źródło: La Reppublica