Transfery Juventusu. Chcą piłkarzy AS Monaco!

Juventus Turyn
fot. google.com

Niewykluczone, że przedstawiciele Juventusu Turyn już niebawem sięgną po obiecujących zawodników. Jak wynika z nieoficjalnych informacji dziennikarza Gianluca di Marzio w kręgu zainteresowań mistrzów Włoch znalazło się dwóch piłkarzy reprezentujących barwy AS Monaco.

Gianluca di Marzio za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformował, że w ostatnim czasie doszło do spotkania przedstawicieli Juventusu Turyn z wiceprezydentem AS Monaco, Wadimem Wasijewem. Mistrzowie Włoch są bowiem zainteresowani transferem dwóch zawodników drugiej drużyny francuskiej Ligue 1. Jednym z nich jest Bernardo Silva, który miałby okazać się alternatywą na wypadek fiaska rozmów z Borussią Dortmund. Warto bowiem napisać, że głównym celem Juventusu jest transfer Ilkaya Gundogana.

To jednak nie koniec planów Juventusu Turyn. Przedstawiciele Starej Damy poważnie zastanawiają się nad transferem Joao Moutinho. Włosi doskonale zdają sobie sprawę, że nie dadzą rady kupić tego zawodnika już w zimowym okienku transferowym, ale zamierzają przygotować sobie grunt pod letnie negocjacje. 29-letni Portugalczyk w swojej karierze grał dla Sportingu Lizbona i FC Porto. W obecnym sezonie strzelił jedną bramkę w szesnastu meczach francuskiej Ligue 1.

źródło: Gianluca di Marzio