Transfery Lecha Poznań. Radosław Majewski na testach!

lech poznań
fot. pilka24.com.pl

Działacze Lecha Poznań już niebawem zakontraktują kolejnego nowego zawodnika. Jak wynika z nieoficjalnych informacji dziennikarzy portalu internetowego weszlo.com, we wtorek na testach medycznych w Wielkopolsce pojawi się Radosław Majewski, który nie tak dawno rozwiązał umowę z grecką Verią.

Już kilka dni temu za pośrednictwem naszego portalu internetowego informowaliśmy Was o rozwiązaniu kontraktu Radosława Majewskiego z PAE Veria. Środkowy pomocnik postanowił wrócić do Polski, gdzie zatrudni go Lech Poznań. Jak wynika z nieoficjalnych informacji dziennikarzy portalu internetowego weszlo.com, piłkarz przejdzie we wtorek testy medyczne, a po pomyślnych wynikach złoży podpis pod trzyletnim kontraktem

Radosław Majewski urodził się 15 grudnia 1986 roku w Pruszkowie. Piłkarz występujący na pozycji środkowego pomocnika jest wychowankiem miejscowego Znicza, skąd w październiku 2006 roku trafił do Groclinu Grodzisk Wielkopolski, a następnie do Polonii Warszawa. Trzy lata później związał się umową z angielskim Nottigham Forest, po czym był wypożyczony do Huddersfield. Od sierpnia 2015 roku reprezentuje barwy greckiej PAE Veria.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

29-letni zawodnik w obecnym sezonie wystąpił w 29. spotkaniach ligi greckiej, w których strzelił dwie bramki i zanotował cztery asysty. Ponadto ma na koncie dwa trafienia w czterech meczach Pucharu Grecji. Drużyna potencjalnie nowego zawodnika Lecha Poznań z dorobkiem 27 punktów zajęła czternastą pozycję w lidze, dzięki czemu zdołała utrzymać się na najwyższym szczeblu.

źródło: weszlo.com