Transfery Realu. Chcą Aubameyanga!

Real Madryt
fot. google.com

Czy pod koniec letniego okienka transferowego będziemy świadkami hitu transferowego w wykonaniu przedstawicieli Realu Madryt? Absolutnie nie można tego wykluczyć, ponieważ na celowniku Królewskich znalazł się Pierre Emerick Aubameyang reprezentujący barwy Borussii Dortmund – poinformowali dziennikarze gazety Marca.

Do zamknięcia letniego okienka transferowego pozostały już tylko dwa dnia, dlatego działacze Realu Madryt nie mają zbyt wiele czasu na sfinalizowanie rozmów z przedstawicielami Borussii Dortmund. Z nieoficjalnych informacji dziennikarzy gazety Marca wynika, że Pierre Emerick Aubameyang jest zainteresowany przeprowadzką do stolicy Hiszpanii, więc pozostaje kwestia dogadania się włodarzy obu klubów.

Warto bowiem pamiętać, że bramkostrzelny napastnik kosztował Borussię Dortmund około trzynaście milionów euro, natomiast obecnie Real Madryt za transfer wspominanego zawodnika musiałby zapłacić zdecydowanie więcej. Wcześniej w mediach padała nawet kwota zbliżona do 100 milionów euro, choć teraz wiadomo, że jest nierealna.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Przypomnijmy, że Pierre Emerick Aubameyang trafił do Borussii Dortmund przed trzema laty z francuskiego Saint Etienne. Napastnik wystąpił łącznie w stu czterdziestu sześciu spotkaniach, w których strzelił osiemdziesiąt dwie bramki. Będziemy oczywiście bacznie przyglądać się całej sprawie.

źródło: pilkanozna.pl