Trener Dorna po meczu Polska – Słowacja

Młodzieżowa reprezentacja Polski w swoim pierwszym spotkaniu na Mistrzostwach Europy do 21 lat przegrała w Lublinie 1-2 z zespołem Słowacji. Tymczasem już teraz możecie przeczytać u nas pomeczową wypowiedź trenera Biało-Czerwonych, Marcina Dorny.

Marcin Dorna (trener młodzieżowej reprezentacji Polski): Nie czas na komentowanie na gorąco, zrobimy analizę. Wiedzieliśmy jednak, że rywale mają klasowych zawodników na dobrym, europejskim poziomie. Jednak sporej różnicy nie było.

Ten gol był czymś pozytywnym. Planujemy właśnie ten moment w meczu, wyjście do wysokiego pressingu i zaatakowanie przeciwnika, zresztą podobnie było w drugiej połowie. Jednak ta euforia, energia była zbyt duża. Gra uspokoiła się w dalszym fragmencie pierwszej połowy, gdy wróciliśmy do naszego poziomu, budowaliśmy pressing w środku pola.

Zmiana Bartka była podyktowana urazem stawu skokowego, czyli nową kontuzją. Dopiero po badaniach będziemy mogli powiedzieć, co z nim dalej.

źródło: laczynaspilka.pl