Trener Nawałka po losowaniu grup Mistrzostw Świata

adam nawałka
fot. pilka24.com.pl

Senegal, Kolumbia i Japonia będą rywalami reprezentacji Polski w fazie grupowej Mistrzostw Świata. Poznajcie już teraz opinię trenera Adama Nawałki, który jest zadowolony z losowania w Moskwie.

– Emocje zaczynają się dopiero teraz, bo do samego losowania podchodziliśmy bardzo spokojnie. Oceniam je za dobre. Byliśmy przygotowani na każde rozwiązanie – także, że wpadniemy na którąś ze światowych potęg. Tak się nie stało, ale nie rozpatruję tego w kategorii szczęścia. Muszę podkreślić, że nasi przeciwnicy nie są łatwi. Świetnie spisują się na swoich kontynentach – powiedział trener Adam Nawałka w rozmowie z dziennikarzem Przeglądu Sportowego.

– Grupa nieco tajemnicza, mocna, podchodzimy do rywali z respektem. Musimy być optymalnie przygotowani w każdym aspekcie, żeby ich pokonać i zagrać tak jak wszyscy tego oczekują. Czas na poszerzanie swojej wiedzy pod kątem przeciwników. Plan musimy mieć gotowy na długo przed mundialem. Wierzymy w swoje możliwości, mamy swoje atuty, żeby dobrze wypaść na najważniejszej piłkarskiej imprezie na świecie. Wynik zależy tylko od nas – dodał szkoleniowiec Polaków.

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski swoje grupowe zmagania rozpocznie meczem z Senegalem, następnie powalczą z Kolumbią, by na koniec zagrać o punkty z Japonią.

źródło: przegladsportowy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *