Ultimatum dla Diego Costy. Odejdzie z Chelsea?!

fot. Twitter
fot. Twitter

Do niezwykle ciekawych informacji dotarli właśnie dziennikarze gazety The Independent, którzy poinformowali o najbliższej przyszłości Diego Costy reprezentującego barwy Chelsea Londyn. Napastnik reprezentacji Hiszpanii miał bowiem otrzymać ultimatum od władz angielskiego klubu.

Diego Costa w obecnym sezonie spisuje się poniżej swoich oczekiwań, co odbija się na ostatnich wynikach Chelsea Londyn w rozgrywkach angielskiej Premier League. Tymczasem z nieoficjalnych informacji dziennikarzy The Indepentent wynika, że reprezentant Hiszpanii otrzymał ultimatum od władz klubu – w przeciągu dwóch tygodni ma udowodnić, że zasługuje na miano pierwszego napastnika The Blues, w przeciwnym wypadku, klub już w zimowym okienku transferowym sprowadzi do siebie nowego piłkarza na tą pozycję.

Kto mógłby więc trafić na Stamford Bridge? Angielskie media spekulują, że jednym z kandydatów jest Emmanuel Adebayor, a oprócz niego wymienia się również Robina van Persiego. To jednak nie koniec, ponieważ trener Jose Mourinho z chęcią widziałby u siebie Antoine Griezmanna reprezentującego barwy Atletico Madryt.

źródło: The Independent

Opublikowany w Bez kategorii