Arsenal Londyn 4-0 Aston Villa w meczu finału Pucharu Anglii. Bramki dla Kanonierów strzelali kolejno Theo Wallcot, Alexis Sanchez, Per Mertesacker oraz Oliver Giroud. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 30.05.2015 roku.

Piłkarze Arsenalu Londyn objęli prowadzenie dokładnie w 40. minucie spotkania. Wówczas po jednym z dośrodkowań piłkę zgrał Alexis Sanchez, dopadł do niej Theo Walcott, który pewnym uderzeniem pokonał bramkarza. Na początku drugiej połowy podopieczni trenera Arsene Wengera powiększyli prowadzenie, a reprezentant Chile popisał się fenomenalnym uderzeniem zza pola karnego. W 62. minucie mieliśmy już 3-0 dla Arsenalu Londyn. Tym razem po centrze z rzutu rożnego, bramkę strzelił Per Mertesacker. Dzieła zniszczenia w doliczonym czasie gry dokonał Oliver Giroud.

Arsenal 4 – 0 Aston Villa All Goals and Full… przez ViralDailyTV