Drużyna Atletico Madryt wygrała przed własną publicznością z Eibar 2-1! Bramki dla gospodarzy strzelali Miranda i Mandzukić, a dla beniaminka trafił Abraham.

Na prowadzenie drużyna Atletico Madryt wyszła już w dwunastej minucie, wówczas poważny błąd w kryciu popełnili zawodnicy gości. Dośrodkowanie na krótszy słupek. Tam był Miranda, który główką wpakował futbolówkę pod poprzeczkę.  Chwilę później świetne dośrodkowanie Gabiego z rzutu wolnego. Ponownie ogromny „klops” w wykonaniu defensorów Eibar. Do piłki wyskoczył Mario Mandzukić  i głową skierował ją do bramki.  Niespodziewanie w trzydziestej czwartej minucie do wyrównania doprowadzili goście.  Arruabarrena świetnie wystawił piłkę dla Abrahama, a ten precyzyjnym strzałem umieścił ją w bramce.