Bayern Monachium

Bayern Monachium 5-0 Dinamo Zagrzeb w spotkaniu 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Trzy bramki dla Bawarczyków strzelił Robert Lewandowski, a oprócz niego trafiali Mario Gotze i Douglas Costa. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 29.09.2015 roku.

Drużyna Bayernu Monachium objęła prowadzenie w 14. minucie spotkania, kiedy to na indywidualną akcję zdecydował się Douglas Costa, po czym strzałem z ostrego kąta wpisał się na listę strzelców. Chwilę później z bramki mógł cieszyć się Robert Lewandowski, który wykorzystał podanie partnera. To jednak nie koniec strzelaniny Bawarczyków, ponieważ jeszcze przed przerwą gole zdobyli Mario Gotze i ponownie Robert Lewandowski. W 55. minucie Bayern Monachium prowadził już 5-0, a szybki kontratak zespołu wykończył reprezentant Polski.