chelsea londyn

Chelsea Londyn 1-3 Liverpool FC w spotkaniu angielskiej Premier League. Bramki dla The Reds strzelali Philippe Coutinho oraz Christian Benteke, natomiast dla gospodarzy trafił Ramires. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 31.10.2015 roku.

Drużyna Chelsea Londyn objęła prowadzenie już w 4. minucie spotkania. Wówczas po dośrodkowaniu Azpilicuety, świetnie w polu karnym odnalazł się Ramires, pewnie pokonując Mignoleta. Gospodarze wyrównali w doliczonym czasie pierwszej połowy, a na listę strzelców wpisał się Philippe Coutinho. To jednak nie koniec popisów pomocnika, który w drugiej połowie dał prowadzenie dla The Reds. Dzieła zniszczenia Chelsea dokonał Christian Benteke, który w 83. minucie pokonał Begovicia.

CHELSEA LONDYN 1-3 (1-1) LIVERPOOL FC
Ramires 4′ (Chelsea) – Coutinho 45′,74′, Benteke 83′ (Liverpool)