Chelsea Londyn zremisował na własnym stadionie z Manchesterm City 1-1. Bramkę dla „The Blues” strzelił Loic Remy, a dla „The Citizens” trafił David Silva.

Już w ósmej minucie pierwszą swoją okazję mieli goście. Fernandinho kapitalnie podłączył się do akcji i wpadł na pełnej prędkości w pole karne. Zawodnik City trochę źle trafił w futbolówkę i ze świetnej okazji goście zyskali tylko rzut rożny. Późnej wkradło się coraz więcej chaosu w poczynania  Chelsea. Przyjezdni natychmiast to wykorzystali i Aguero biegł na bramkę Courtoisa. Kapitalna obrona bramkarza „The Blues” uratowała gospodarzy przed stratą gola. Chwilę później Sergio Aguero zmarnował najlepszą okazję jak do tej pory. Błąd popełnił jeden z obrońców Chelsea, który otworzył drogę do bramki dla Argentyńczyka. Zawodnik City mając przed sobą już tylko bramkarza spudłował. „The Blues” objęli prowadzenie w końcówce pierwszej połowy. Ivanović perfekcyjnie wyszukał na lewej stronie pola karnego nabiegającego Hazarda. Ten podał wzdłuż szesnastki do osamotnionego Loica Remy’ego, który bez problemu wpakował piłkę do siatki. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się wynikiem na korzyść dla Chelsea, to do wyrównania doprowadzili piłkarze Manchesteru. Kapitalna akcja Navasa, który wrzucił futbolówkę z prawego skrzydła do pola karnego. Courtois wyszedł z bramki, ale nie przeciął dośrodkowania. W polu karnym dopadł do piłki Sergio Aguero, który potężnym strzałem po ziemi skierował piłkę w stronę bramki. Na torze jej lotu znalazł się jeszcze David Silva, który wyrównał stan meczu.  Pod koniec spotkania okazję na zdobycie kompletu punktów mieli goście. David Silva holował piłkę przy nodze i w końcu oddał ją Milnerowi. Anglik był w trudnej sytuacji i strzelał z ostrego kąta.

Chelsea 1 – 1 Manchester City All Goals and… przez ViralDailyTV

Chelsea Londyn 1-1 (1-1) Manchester City
Bramki: Remy 41′ –  Silva 45′
Żółte kartki:  Silva 52′ (MAC),  Fernando 74′ (MAC)

Chelsea F.C.: Courtois – Ivanović, Zouma, Terry, Azpilicueta – Ramires, Matić – Willian (80′ Drogba), Oscar, Hazard – Remy (87′ Cahill)

Manchester City F.C.: Hart – Sagna, Kompany, Demichelis, Clichy – Fernando (77′ Lampard), Fernandinho – Navas, Milner, Silva (90′ Jovetić) – Aguero (83′ Dzeko)