piłka nożna - mecze

Chile 2-1 Peru w spotkaniu półfinału Copa America. Dwie bramki dla Chilijczyków strzelił Eduardo Vargas, natomiast dla Peruwiańczyków samobójcze trafienie zanotował Gary Medel. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 30.06.2015 roku.

Wydawało się, że pierwsza część wtorkowego spotkania zakończy się bezbramkowym remisem, jednak dokładnie w czterdziestej drugiej minucie świetnym dośrodkowaniem popisał się Alexis Sanchez, piłka odbiła się od słupka, a następnie trafiła pod nogi Eduardo Vargasa, któremu nie pozostało nic innego jak pokonanie bramkarza reprezentacji Peru. Przeciwnicy dość niespodziewanie odpowiedzieli w sześćdziesiątej minucie. Tym razem dobrze na prawej stronie zachował się Advincula, który zacentrował w obręb szesnastki, a tam niefortunnie interweniował Gary Medel, który pokonał własnego bramkarza. Radość Peruwiańczyków nie trwała długo, ponieważ cztery minuty później reprezentacja Chile zapewniła sobie zwycięstwo – świetnym uderzeniem z trzydziestu metrów podpisał się Eduardo Vargas.