Mistrzostwa Świata w Brazylii zbliżają się wielkimi krokami,  a co za tym idzie drużyny występującą w tej imprezie rozgrywają mecze towarzyskie, które mają je jak najlepiej do tego przygotować. W dzisiejszym spotkaniu reprezentacja Chorwacji zmierzyła się z drużyną z Afryki – Mali.  Podopieczni Niko Kovaca po niezwykle zaciętym pojedynku pokonali rywali 2:1.

Już po kwadransie gry kibice reprezentacji Chorwacji mogli się cieszyć z pierwszej bramki. Znajdujący się w świetnej formie Ivan Perišić zdołał pokonać golkipera reprezentacji Mali, Soumbeila Diakite. Na kolejną bramkę kibice zgromadzeni na Stadionie Gradski musieli czekać do sześćdziesiątej trzeciej minuty, a ponownie na listę strzelców wpisał się Ivan Perišić. Dziesięć minut później piłkarze reprezentacji Mali zdołali strzelić kontaktową bramkę. Autorem tego trafienie był Cheick Diarra, ale było już za późno by odrobić straty.

Wytypuj zwycięzcę mundialu. Wygraj 500 000 PLN

Obstawiaj mecze w zakładach bukmacherskich! Załóż darmowe konto w Sportingbet, odbierz nawet 400 złotych bonusu na start i graj! Więcej wskazówek na temat obstawiania znajdziecie na stronie internetowej www.sportbet.pl.