Bayern Monachium wygrał w drugim meczu fazy grupowej Ligi Mistrzów z CSKA Moskwą 1-0. Jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelił w dwudziestej drugiej minucie Thomas Muller, który wykorzystał wcześniej podyktowaną jedenastkę.

Po raz pierwszy piłkarze Bayernu Monachium zagrozili bramce rywalom w dziewiątej minucie, wówczas  Rafinha dostał wyborne podanie na lewą flankę i dośrodkował precyzyjnie, płasko na jedenasty metr. Mario Götze był zupełnie niepilnowany, przyłożył stopę do zbliżającej się piłki, ale fatalnie spudłował. Chwilę później swoją okazję mieli zawodnicy CSKA Moskwy. Futbolówka była zagrana do Tošicia. Serb przepuścił ją jednak do Miłanowa, ten uderzył bez przyjęcia prawą nogą z szesnastu metrów, ale trafił wprost w dobrze ustawionego Neuera.  W dwudziestej pierwszej minucie arbiter podyktował rzut karny dla gości. Robert Lewandowski zagrał na dwudziesty metr do Mario Götze, ten wpadł z piłką w pole karne i został sfaulowany przez Fernandesa. Ewidentna jedenastka i Rosjanie nawet nie protestowali.  Do futbolówki ustawionej na „wapnie” podszedł Thomas Muller. Reprezentant Niemiec uderzył mocno i precyzyjnie otwierając tym samym wynik spotkania.  Trzy minuty później gracze CSKA ciekawie rozegrali stały fragment gry, długo rozgrywali piłkę w okolicach pola karnego Bayernu. W końcu strzał z dwudziestu metrów oddał Eremenko. Fantastyczne uderzenie, ale zabrakło niewiele by futbolówka znalazła się w siatce. W trzydziestej siódmej minucie powinno być 1-1. Ahmed Musa dostał kapitalne prostopadłe podanie, znakomicie przyjął sobie piłkę, wpadł z nią w pole karne. Napastnik stanął oko w oko z Neuerem, ale przegrał ten pojedyne.k Bramkarz Bayernu wykazał się niebywałym refleksem. Tošić miał jeszcze szansę na dobitkę, ale z jedenatu metrów koszmarnie spudłował.  Tuż przed końcem pierwszej połowy Bawarczycy wyszli z kontratakiem czterech na czterech.Lewandowski świetnie zwiódł obrońcę, próbował uderzać, ale został zablokowany. Była jeszcze okazja do dobitki, ale nie udało się oddać strzału.

O drugiej połowie gracze obu drużyn muszą jak najszybciej zapomnieć. Gra toczyła się w środku boiska i oglądaliśmy bardzo mało akcji podbramkowych. Dopiero na pięć minut przed końcem spotkania obudzili się gracze Bayernu Monachium. Thomas Müller dostał świetne prostopadłe podanie i nalazł się w sytuacji sam na sam z Akinfiejewem, ale ku zdziwieniu wszystkich, nie zdecydował się na strzał.

CSKA Moskwa (0-1) Bayern Monachium
Bramk: Muller 22′ (kar.)
Żółte kartki: Eremenko 45+1′ (CSK) – Lahm 40′ (BAY),  Benatia 67′ (BAY)

CSKA Moskwa: Akinfiejew (C) – Fernandes, Ignaszewicz, W. Bieriezuckij, Szczennikow, A. Bieriezuckij – Natkho (66. Doumbia), Tošić (78. Jefriemow), Miłanow, Eremenko – Musa.

Bayern Monachium: Neuer – Lahm (C), Benatia, Dante, Alaba – Bernat, Alonso – Robben (81. Rafinha), Müller, Götze (77. Shaqiri) – Lewandowski (90. Pizarro).