FC Barcelona

FC Barcelona 3-1 Athletic Bilbao w spotkaniu finału Pucharu Hiszpanii. Dwie bramki dla Katalończyków strzelił Lionel Messi, a oprócz niego trafił Neymar, natomiast gola dla gości zdobył Inaki Williams. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 30.05.2015 roku.

Sobotnie spotkanie rozpoczęło się fenomenalnie dla zawodników FC Barcelony. Dokładnie w 20. minucie meczu na indywidualną akcję zakończoną strzałem zdecydował się Lionel Messi, co okazało się zabójcze dla graczy z Bilbao. Chwilę później Katalończycy prowadzili już 2-0. Tym razem Luis Suarez uruchomił Neymara, któremu nie pozostało nic innego, jak pokonanie bramkarza. Na kwadrans przed zakończeniem pojedynku FC Barcelona zdobyła trzeciego gola, a podanie Daniego Alvesa bez problemów wykorzystał Messi. Zawodników Athletic Bilbao stać było na honorowe trafienie, a w 80. minucie na listę strzelców wpisał się Inaki Williams.