Drużyna Korony Kielce w spotkaniu czternastej kolejki T-Mobile Ekstraklasy wygrała przed własną publicznością 3-2 z zespołem Wisły Kraków. Bramki dla kielczan strzelali Kyryło Petrow i Richard Guzmics, który pokonał własnego bramkarza. Tymczasem gole dla krakowian zdobyli Łukasz Burliga i Radek Dejmek trafiając samobója.

Piłkarze Korony Kielce mogli objąć prowadzenie w 25. minucie meczu, kiedy to do bramki trafił Oliver Kapo. Sędzia nie uznał trafienia dopatrując się zagrania ręki przez pomocnika. Kielczanie objęli prowadzenie chwilę później, ładnym uderzeniem popisał się Kyryło Petrow, futbolówka odbiła się jeszcze od obrońcy i zatrzepotała w siatce.

Druga odsłona spotkania rozpoczęła się najlepiej jak tylko mogła dla krakowian. Już na samym początku po dośrodkowaniu Semir Stilicia główkował Łukasz Burliga pokonując bramkarza Korony Kielce. Gospodarze nie dali za wygraną, dzięki czemu w 61. minucie znów objęli prowadzenie, a własnego bramkarza pokonał Richard Guzmics. Piłkarze Wisły wyrównali na kwadrans przed zakończeniem boju, a do własnej bramki trafił niefortunnie Radek Dejmek. Podopieczni trenera Ryszarda Tarasiewicza zapewnili sobie zwycięstwo pod koniec starcia, a na listę strzelców wpisał się Oliver Kapo.