Legia Warszawa

FK Kukesi 1-2 Legia Warszawa w spotkaniu trzeciej rundy eliminacji Ligi Europejskiej. Bramki dla gości strzelali Nemanja Nikolić oraz Jakub Rzeźniczak, natomiast dla gospodarzy trafił Felipe Moreira. Mecz został przerwany po rzuceniu kamieniem w Ondreja Dudę. Wynik prawdopodobnie zostanie zweryfikowany jako walkower. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 30.07.2015 roku.

Drużyna Legii Warszawa od pierwszego gwizdka sędziego była stroną dominującą. Podopieczni trenera Henninga Berga objęli prowadzenie w 29. minucie, kiedy to piłkę w polu karnym otrzymał Nemanja Nikolić, a następnie naciskany przez obrońców pokonał bramkarza FK Kukesi. Gospodarze odpowiedzieli na początku drugiej połowy, a dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystał Felipe Moreira. W 51. minucie Legia Warszawa była już na prowadzeniu, tym razem w zamieszaniu podbramkowym najprzytomniej zachował się Jakub Rzeźniczak, pokonując pewnie Stajilę. Kilkadziesiąt sekund później mecz został przerwany po tym, jak kibice FK Kukesi rzucili kamieniem w Ondreja Dudę.