Legia Warszawa

Legia Warszawa 1-0 Wisła Kraków w spotkaniu 35. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Zwycięską bramkę dla gospodarzy w drugiej połowie strzelił Jakub Rzeźniczak. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 31.05.2015 roku.

Pierwsza część niedzielnego spotkania nie przyniosła nam spodziewanych bramek. Piłkarze Legii Warszawa objęli prowadzenie dopiero w 60. minucie meczu. Wówczas dobrym dośrodkowaniem z rzutu wolnego popisał się Tomasz Brzyski, do piłki dopadł Jakub Rzeźniczak, który pewnym strzałem pokonał bramkarza Wisły Kraków.

LEGIA WARSZAWA 1-0 (0-0) WISŁA KRAKÓW
Rzeźniczak 60′ (Legia)

Legia Warszawa: Kuciak – Broź, Rzeźniczak (C), Lewczuk, Brzyski – Jodłowiec, Furman (87. Dossa Júnior) – Żyro, Duda (65. Pinto), Kucharczyk – Saganowski.

Wisła Kraków: Buchalik – Burliga, Głowacki (C), Guzmics, Sadlok (78. Barrientos) – Jankowski, Dudka – Jović (84. Garguła), Štilić, Boguski (64. Guerrier) – Paweł Brożek.