Liverpool wygrywa przed własną publicznością z West Hamem United 2-0! Bramki dla „The Reds” strzelali Daniel Sturridge i Raheem Sterling.

Pierwsza połowa nie należała do najlepszych, a dopiero pod jej koniec zaatakowali gracze Liverpoolu. Wszystko zaczęło się od tego, że sędzia nie podyktował ewidentnej jedenastki dla „The Reds”. Po chwili Downing postanowił zrekompensować to rywalom i podał piłkę do Markovicia. Ten będąc sam na sam z bramkarzem, uderzył z jedenastu metrów obok lewego słupka.

Chwilę po rozpoczęciu drugiej połowy zawodnicy gospodarzy wyszli na prowadzenie. Akcja rozpoczęła się od podania Moreno z lewej strony przed pole karne do Coutinho. Ten sprytnie dograł piłkę w pole karne, do Rahemma Sterlinga. Młody Anglik takich okazji nie zwykł marnować i strzelił pierwszą bramkę w tym meczu. Drugi gol dla Liverpool’u padł na dziesięć minut przed końcem spotkania. Zagranie Coutinho na wolne pole do Daniela Sturridge’a, a ten trafił po ciężkiej kontuzji do bramki.

Liverpool 2 – 0 West Ham United All Goals and… przez ViralDailyTV

Liverpool 2-0 (0-0) West Ham United
Bramki:  Sterling 51′, Sturridge 80′
Żółta kartka: Carroll 60′ (WHU)

Liverpool F.C.: Mignolet – Can, Skrtel, Sakho – Henderson, Lucas, Moreno, Marković (68. Sturridge)– Lallana, Coutinho (81. Ibe), Sterling.

West Ham United F.C.: Adrian – O’Brien, Collins (73. Demel), Reid, Cresswell – Song, Amalfitano (55. Noble), Nolan, Downing – Carroll (62. Cole), Valencia.