Manchester United wygrał przed własną publicznością z Sundelandem 2-0. Dwie bramki dla gospodarzy strzelił Wayne Rooney.

Jednak do goście mogli pierwsi wyjść na prowadzenie.  Kapitalny rajd przeprowadził Wickham. Blind łatwo dał się ograć, przez co Anglik podszedł pod linię pola karnego i huknął w kierunku bramki!.De Gea zdobył wybić futbolówkę na rzut rożny. Dwadzieścia minut później swoją okazję mieli gospodarze. Zagranie z prawej strony od Valencii spadło przy dalszym słupku, gdzie czekał już Young. Strzał zawodnika United po świetnym przyjęciu klatką odbiło się tak szczęśliwie od nóg defensora, że zatrzymało się tylko na poprzeczce.

Pierwsza bramka dla Manchesteru United padła w sześćdziesiątej szóstej minucie, lecz najpierw Falcao został faulowany w polu karnym przez Browna i arbiter przyznał rzut karny dla „Czerwonych Diabłów”. Obrońca Sunderlandu dodatkowo otrzymał czerwoną kartkę i został usunięty z boiska. Do futbolówki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Wayne Rooney, który pewnym uderzeniem wyprowadził swoją drużyną na prowadzenie. Tuż przed końcem meczu było już 2-0. Valencia kapitalnie zagrał na bok do Januzaja, który zdecydował się na uderzenie. Pantilimon obronił strzał Belga, ale futbolówka trafiła jeszcze do Wayne Rooney’a. Reprezentant Anglik po raz drugi wpisał się na listę strzelców.

Manchester United 2-0 (0-0) Sunderland
Bramki: Rooney 66′ (kar.), 85′
Żółte kartki: Valencia 45+1′ (MAN) –  van Aanholt 80′
Czerwona kartka: Brown 65′ (SUN)

Manchester United F.C.: De Gea – Valencia, Smalling, Evans, Rojo – Blind, Herrera, Young, Di Maria (46′ Januzaj) – Rooney (86′ Mata), Falcao (68′ Fellaini)

Sunderland A.F.C.: Pantilimon – Reveillere, van Aanholt, Brown, O’Shea – Cattermole, Larsson, Gomez, Johnson (82′ Fletcher) – Wickham (69′ Vergini), Defoe (67′ Graham)