Reprezentacja Rosji przygotowuje się do zbliżających się Mistrzostw Świata, które odbędą się tym razem w Brazylii. Zespół prowadzony przez trenera Fabio Capello w meczu towarzyskim rozegranym na stadionie w Oslo zremisował 1-1 z miejscową Norwegią. Zobacz bramki i skrót spotkania.

Reprezentanci Rosji objęli prowadzenie już w trzeciej minucie spotkania. To właśnie wtedy na listę strzelców wpisał się Oleg Shatov reprezentujący na co dzień barwy Zenia Sankt Petersburg. Norwegom udało się wyrównać stan meczu w siedemdziesiątej siódmej minucie, a ze zdobytego gola mógł cieszyć się Anders Kondradsen. Poniżej znajdziesz bramki i skrót wspominanego pojedynku.

Obstawiaj mecze w zakładach bukmacherskich! Załóż darmowe konto w Sportingbet, odbierz nawet 400 złotych bonusu na start i graj! Więcej wskazówek na temat obstawiania znajdziecie na stronie internetowej www.sportbet.pl.