Drużyna Podbeskidzia Bielsko-Biała sprawiła ogromną niespodziankę. Podopieczni trenera Leszka Ojrzyńskiego wykorzystali atut swojego boiska pokonując 2-1 zespół Legii Warszawa. Bramki dla gospodarzy strzelali Anton Sloboda oraz Maciej Korzym, natomiast honorowego gola dla przyjezdnych zdobył Orlando Sa.

Niedzielne spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla zawodników Podbeskidzia, którzy objęli prowadzenie już w 8. minucie. Wówczas Maciej Korzym zacentrował piłkę w pole karne, dopadł do niej Anton Sloboda pewnym strzałem pokonując Duszana Kuciaka. W odpowiedzi bardzo dobrze z rzutu rożnego dośrodkował Tomasz Brzyski, najwyżej w polu karnym wyskoczył Orlando Sa, który znalazł sposób na pokonanie miejscowego golkipera. Bielszczanie nie podłamali się i w 38. minucie mieliśmy juz 2-1 dla miejscowych. Tym razem Maciej Korzym bez problemów ograł Jakuba Rzeźniczaka, a po chwili pokonał jeszcze Duszana Kuciaka.

Tymczasem w 59. minucie szczęścia szukał Damian Chmiel, ale jego uderzenie z ostrego kąta obronił Duszan Kuciak. Chwilę później strzelał jeszcze Marek Sokołowski, jednak defensorzy Legii Warszawa w porę go zablokowali. Legioniści mogli wyrównać w 84. minucie, ale doskonałej okazji na zdobycie gola nie wykorzystał Orlando Sa.

Zyskaj 400 złotych bez żadnego ryzyka! Obstaw i wygraj!

PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA -:- (2-1) LEGIA WARSZAWA
Sloboda 8′, Korzym 38′ (Podbeskidzie) – Sa 25′ (Legia)

Żółte kartki: Konieczny, Górkiewicz, Sokołowski (Podbeskidzie) – Vrdoljak, Szwoch, Brzyski (Legia)
Sędzia: Jarosław Przybył (Kluczbork)

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Pesković – Pazio, Konieczny, Staňo, Górkiewicz – Sloboda, Iwański, Patejuk (58. Kwame), Chmiel, Sokołowski – Korzym (65. Chrapek).

Legia Warszawa: Kuciak – Bereszyński (71. Broź), Dossa Júnior, Rzeźniczak, Brzyski – Vrdoljak, Jodłowiec – Szwoch (46. Żyro), Saganowski (46. Radović), Kosecki – Sá.

Na stronie internetowej www.meczenazywo.com.pl znajdziesz transmisje na żywo meczów T-Mobile Ekstraklasy. Ponadto publikowane są bramki i skróty spotkań z ligi polskiej.

Obstawiaj mecze w zakładach bukmacherskich! Załóż darmowe konto w Sportingbet, odbierz nawet 400 złotych bonusu na start i graj! Więcej wskazówek na temat obstawiania znajdziecie na stronie internetowej www.sportbet.pl.