Kapitalnie przebiegło nam spotkanie jedenastej kolejki hiszpańskiej Primera Division w którym piłkarze Realu Madryt wygrali przed własną publicznością aż 7:3 z zespołem FC Sevilli! Środowy pojedynek miał swoją dramaturgię – dziesięć bramek, trafienie samobójcze, przestrzelony rzut karny, czy czerwona kartka. Ostatecznie komplet punktów został jednak na Santiago Bernabeu.

Piłkarze Realu Madryt objęli prowadzenie w trzynastej minucie spotkania. To właśnie wtedy Karim Benzema podał do Garetha Bale’a, a ten kapitalnym uderzeniem w same okienko dał prowadzenie swojemu zespołowi. Po upływie kilku dobrych chwil „Królewscy” prowadzili już 2:0. Tym razem Walijczyk ostro dośrodkował z rzutu wolnego, niefortunnie interweniował Moreno, który zaskoczył tym samym własnego bramkarza. Kilkadziesiąt sekund później faulowany w polu karnym był Isco, a rzut karny na gola zamienił nie kto inny jak Cristiano Ronaldo. Nieoczekiwanie przyjezdnym udało się przed przerwą zdobyć dwa gole! Najpierw „jedenastkę” na bramkę zamienił Ivan Rakitić, a chwilę później po szybkiej akcji Carlos Bacca wpakował futbolówkę do pustej bramki.

To nie koniec emocji na Santiago Bernabeu. W pięćdziesiątej trzeciej minucie spotkania piłka trafiła do Karima Benzemy, który spokojnym strzałem pokonał Beto. Bramkarz FC Sevilli po raz piąty skapitulował chwilę później, kiedy to precyzyjnym uderzeniem popisał się Cristiano Ronaldo. Cztery minuty później ponownie przebudzili się jednak przyjezdni, a konkretniej Ivan Rakitić, który z blisko dwudziestu metrów pokonał bezradnego Diego Lopeza. Później bramki strzelali już tylko „Królewscy”. W siedemdziesiątej drugiej minucie na indywidualną akcję zdecydował się Ronaldo, minął dwóch przeciwników, a na koniec pokonał interweniującego Beto. Na kwadrans przed zakończeniem spektaklu kolejnego gola mógł zdobyć Rakitić, ale tym razem przeniósł futbolówkę nad poprzeczką p próbie z rzutu karnego. Zemściło się to wszystko w osiemdziesiątej minucie meczu – Marcelo zagrał z lewego skrzydła do Karima Benzemy, a ten ze stoickim spokojem wykończył akcję drugim trafieniem.

Real Madrid 7 Sevilla 3 przez acosart

REAL MADRYT 7:3 (3:2) FC SEVILLA
Bramki: Bale 13′, Moreno 27′ [sam.], Ronaldo 32′ [k.], 60′, 72′, Benzema 53′, 80′ (Real) – Rakitić 38′, 64′, Bacca 40′ (Sevilla)

Rekomendacje dostarcza Ceneo.pl

Żółte kartki: Moreno, Ramos, Arbeloa, Khedira (Real) – M’Bia (Sevilla)
Czerwona kartka: M’Bia 76′ (Sevilla)

Real Madryt:  Diego López – Sergio Ramos, Arbeloa, Marcelo, Varane, Khedira (82. di Maria), Bale, Illarramendi (65. Xabi Alonso), Isco (71. Modric), Cristiano Ronaldo, Benzema.

FC Sevilla: Beto – Fernando Navarro, Pareja, Daniel Carriço, Diogo Figueiras, Alberto Moreno, M’Bia, Rakitić, Vitolo (83. Reyes), Jairo Samperio (61. Perotti), Bacca (62. Gameiro).

Transmisje NA ŻYWO ze wszystkich wydarzeń sportowych, a do tego SKRÓTY z wielu pojedynków. Teraz to wszystko znajdziesz w jednym miejscu! Kliknij TUTAJ i przekonaj się sam!