VIDEO: Uratował życie na boisku!

fot. google.com
fot. google.com

Do niezwykle dramatycznych scen doszło podczas spotkania ligi ukraińskiej pomiędzy zespołami Dnipro Dniepropietrowska a Dynama Kijów. W pierwszej części meczu bramkarz Dnipra staranował Oleha Husiewa, który natychmiast padł na ziemię. Okazało się, że starcie było na tyle mocne, że zawodnik zaczął się dusić połykając własny język! Natychmiastowa reakcja gracze Dnipra uratowała jednak życie zawodnikowi. Zobacz całą sytuację na video.

Cała sytuacja miała miejsce w dwudziestej trzeciej minucie, kiedy to wychodzący bramkarz kolanem staranował Oleha Husiewa. Wielokrotny reprezentant Ukrainy padł na murawę i zaczął się dusić. Z pomocą przybiegł na szczęście pomocnik Dnipro, Jaba Kankava, który powstrzymał piłkarza od połknięcia własnego języka! Być może to uratowało życie legendzie ukraińskiego futbolu. Zawodnik Dynama trafił do szpitala, gdzie szczegółowe badania wykazały wstrząs mózgu, złamanie szczęki oraz wybicie zębów. Całą sytuację możesz zobaczyć poniżej.

sportingbet-zaklady-sportowe1

Obstawiaj mecze w zakładach bukmacherskich! Załóż darmowe konto w Sportingbet, odbierz nawet 400 złotych bonusu na start i graj! Więcej wskazówek na temat obstawiania znajdziecie na stronie internetowej www.sportbet.pl.

Opublikowany w Bez kategorii