VIDEOL Meksyk 3-1 Ekwador. Bramki i skrót meczu

Reprezentacja Meksyku w ramach przygotowań do zbliżających się Mistrzostw Świata zagrała w miejscowości Arlington mecz towarzyski z zespołem Ekwadoru. Meksykanie nie dali najmniejszych szans przeciwnikom wygrywając 3-1. Już teraz możesz zobaczyć u nas bramki z tego pojedynku.

Reprezentanci Meksyku objęli prowadzenie w trzydziestej trzeciej minucie spotkania, kiedy to przepięknym uderzeniem zza pola karnego popisał się Luis Montes. Kilka dobrych minut po przerwie drugiego gola dla miejscowych zdobył Marco Fabian, a następnie własnego bramkarza pokonał Maximo Banguera. Ekwadorczyków stać było jedynie na honorową bramkę strzeloną przez Jorge Guagua. Poniżej zobacz koniecznie bramki ze wspominanego meczu towarzyskiego.

Wytypuj zwycięzcę mundialu. Wygraj 500 000 PLN

Luis Montes Amazing Goal HD Mexico vs Ecuador 3… przez elencrist007

Marco Fabián Golazo HD Mexico vs Ecuador 3 -0… przez elencrist007

Giovani dos Santos Goal HD Mexico vs Ecuador 3… przez elencrist007

Obstawiaj mecze w zakładach bukmacherskich! Załóż darmowe konto w Sportingbet, odbierz nawet 400 złotych bonusu na start i graj! Więcej wskazówek na temat obstawiania znajdziecie na stronie internetowej www.sportbet.pl.