Deportivo Alaves 1-4 Real Madryt w spotkaniu 10. kolejki hiszpańskiej Primera Division. Trzy bramki dla Kanonierów zdobył Cristiano Ronaldo, a oprócz niego trafił Alvaro Morata. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 29.10.2016 roku.

Sobotnie spotkanie rozpoczęło się dość niespodziewanie dla zawodników Deportivo Alaves, którzy objęli prowadzenie już w siódmej minucie. Bardzo dobrze na skrzydle poradził sobie Hernandez, który dośrodkował w pole karne, a tam dobrym strzałem popisał się Deyverson. Real Madryt wyrównał w osiemnastej minucie, a pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Cristiano Ronaldo. Reprezentant Portugalii przed przerwą ponownie wpisał się na listę strzelców, tym razem wbiegł ze skrzydła do środka, a następnie mocnym strzałem umieścił piłkę w bramce. Królewscy pod koniec starcia powiększyli przewagę – ładnym podaniem popisał się Marcelo, do futbolówki dopadł Alvaro Morata i bez najmniejszych problemów mógł cieszyć się z trafienia. Gdyby tego było mało to w osiemdziesiątej ósmej minucie wynik sobotniego spotkania ustalił Cristiano Ronaldo.