mecze na żywo

Anglia 1-2 Holandia w meczu towarzyskim rozegranym na stadionie Wembley w Londynie. Bramkę dla gospodarzy w pierwszej połowie strzelił Jamie Vardy, natomiast dla Holendrów trafiali Vincent Janssen z rzutu karnego oraz Luciano Nasringh. Zobacz na wideo gole i skrót  meczu z 29.03.2016 roku.

Piłkarska reprezentacja Anglii objęła prowadzenie na cztery minuty przed zakończeniem pierwszej połowy spotkania, kiedy po składnej akcji do piłki dopadł Jamie Vardy, a następnie pewnym uderzeniem pokonał bezradnego Zoeta. Holendrzy odpowiedzieli na początku drugiej połowy, kiedy pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Vincent Janssen. W 77. minucie reprezentacja Holandii była już na prowadzeniu – obrońcom urwał się Janssen, podał do Luciano Narsingha, a ten ze stoickim spokojem pokonał Forstera.

ANGLIA 1-2 (1-0) HOLANDIA
Vardy 41′ (Anglia) – Janssen 50′ k., Narsingh 77′ (Holandia)

Anglia: Forster – Rose(58′ Clyne), Stones, Smalling(70′ Jagielka), Walker – Drinkwater(85′ Dier), Barkley – Lallana(70′ Kane), Milner(92′ Alli), Sturridge(58′ Walcott) – Vardy.

Holandia: Zoet – Veltman, Bruma, Blind, Willems(82′ van Aanholt) – Bazoer(79′ van Ginkel), Wijnaldum, Afellay – Promes(37′ Narsingh), Vanssen, Depay.