mecze na żywo

Anglia 2-1 Australia w meczu towarzyskim rozegranym na Stadium of Light w Sunderlandzie. Bramki dla gospodarzy strzelali Marcus Rashford oraz Wayne Rooney, natomiast dla gości samobójcze trafienie zanotował Dier. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 27.05.2016 roku.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się doskonale dla zawodników reprezentacji Anglii, którzy objęli prowadzenie już w trzeciej minucie. Na dwójkową akcję zdecydowali się Raheem Sterling z Marcusem Rashfordem, po czym ten ostatni pewnym strzałem wpisał się na listę strzelców. Na początku drugiej połowy Anglicy powiększyli swoją przewagę, a kapitalnym strzałem z szesnastu metrów popisał się Wayne Rooney. Reprezentacja Australii złapała kontakt z przeciwnikiem na kwadrans przed zakończeniem spotkania, a samobójcze trafienie zanotował Dier.

ANGLIA 2-1 (1-0) AUSTRALIA
Rashford 3′, Rooney 55′ (Anglia) – Dier 75′ s. (Australia)

Anglia: Forster (87′ Heaton) – Clyne, Smalling (73′ Dier), Stones, Bertrand – Henderson, Drinkwater, Wilshere (46′ Milner) – Sterling (76′ Townsend), Rashford (63′ Barkley), Lallana (46′ Rooney).

Australia: Ryan – Risdon (74′ Degenek), Wright, Milligan, Smith – Mooy (84′ Goodwin), Jedinak, Luongo (57′ McKay) – Rogić (74′ Jurić) – Kruse (84′ Irvine), MacLaren (57′ Ikonomidis).