Atletico Madryt

Atletico Madryt 1-0 Bayern Monachium w pierwszym spotkaniu półfinału Ligi Mistrzów. Zwycięską bramkę dla gospodarzy w pierwszej połowie strzelił Saul Niguez. Zobacz na wideo skrót meczu i gola z 27.04.2016 roku.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się wręcz wymarzenie dla zawodników Atletico Madryt, którzy objęli prowadzenie już w jedenastej minucie. To właśnie wtedy na indywidualny rajd zdecydował się Saul Niguez, który minął kilku obrońców Bayernu Monachium, a następnie mocnym strzałem po długim słupku pokonał bezradnego Manuela Neura. Jak się później okazało, było to jedyne trafienie tego dnia, dlatego gospodarze ostatecznie zakończyli mecz z minimalnym zwycięstwem.

ATLEICO MADRYT 1-0 (1-0) BAYERN MONACHIUM
Niguez 11′ (Atletico)

Atletico Madryt: Oblak – Juanfran, J. Giménez, Savić, Filipe Luís – Ñíguez (85. Partey), Gabi (C), Augusto Fernández, Koke – Griezmann, F. Torres.

Bayern Monachium: Neuer – Lahm (C), Javi Martínez, Alaba, Bernat (77. Benatia) – Alonso – Costa, Alcántara (70. Müller), Arturo Vidal, Coman (64. Ribéry) – Lewandowski.