FC Barcelona

Atletico Madryt 1-1 FC Barcelona w spotkaniu hiszpańskiej Primera Division. Bramkę dla gospodarzy zdobył Saul Niguez, natomiast dla przyjezdnych trafił Luis Suarez. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 14.10.2017 roku.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla zawodników Atletico Madryt, którzy objęli prowadzenie już w 21. minucie. Wówczas ładnie środkiem boiska przedarł się Saul Niguez, zdecydował się na strzał z dwudziestu metrów, czym kompletnie zaskoczył bramkarza FC Barcelony. Goście dążyli do wyrównania, co udało się dopiero w 82. minucie, kiedy po centrze Sergi Roberto celnym strzałem głową popisał się Luis Suarez.

ATLETICO MADRYT 1-1 (1-0) FC BARCELONA
Saul Niguez 21′ (Atletico) – Suarez 82′ (Barcelona)

Atletico Madryt: Oblak – Juanfran, Savić, Godin, Filipe Luís – Koke, Gabi (C) (83. F. Torres), Saúl Ñíguez, Ferreira-Carrasco (73. Partey) – Griezmann, Á. Correa (58. Gaitán).

FC Barcelona: ter Stegen – Semedo (61. Roberto), Umtiti, Piqué, Alba – Rakitić (79. Paulinho), Busquets, Iniesta (C) (61. Deulofeu) – Messi, L. Suárez, A. Gomes.