FC Barcelona

Atletico Madryt 1-2 FC Barcelona w spotkaniu półfinału Pucharu Hiszpanii. Bramkę dla gospodarzy zdobył Antoine Griezmann, natomiast dla Katalończyków trafiali Luis Suarez oraz Lionel Messi. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 01.02.2017 roku.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla zawodników FC Barcelony, którzy objęli prowadzenie już w siódmej minucie. Świetnie zachował się Luis Suarez, który wymanewrował defensywę Atletico, a następnie pewnym strzałem pokonał bezradnego bramkarza. Katalończycy jeszcze przed przerwą zdobyli drugą bramkę, a tym razem z trafienia mógł cieszyć się Lionel Messi. Gospodarze strzelili kontaktowego gola w sześćdziesiątej minucie – pojedynek główkowy wygrał Antoine Griezmann, które zdołał pokonać Cilessena.

ATLETICO MADRYT 1-2 (0-2) FC BARCELONA
Griezmann 60′ (Atletico) – Suarez 7′, Messi 33′ (Barcelona)

Atletico Madryt: Moyà – Vrsaljko (46. Fernando Torres), Savić, Godín, Filipe Luis – Juanfran, Gabi (C), Saúl (59. Gaitán), Koke – Griezmann, Carrasco (70. Gameiro).

FC Barcelona: Cilessen – Sergi Roberto, Piqué, Umtiti, Jordi Alba – Rakitić (58. Denis Suárez), Mascherano, André Gomes (72. Rafinha) – Messi (C), Suárez, Neymar.