Real Madryt

Atletico Madryt 2-1 Real Madryt w rewanżowym spotkaniu półfinału Ligi Mistrzów. Bramki dla gospodarzy zdobywali Saul oraz Antoine Griezmann z rzutu karnego, natomiast dla Królewskich trafił Isco. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 10.05.2017 roku.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla zawodników Atletico Madryt, którzy już w dwunastej minucie mogli cieszyć się z objęcia prowadzenia. Po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego, celnym strzałem głową popisał się Saul. Chwilę później podopieczni trenera Diego Simeone prowadzili już różnicą dwóch bramek. Sędzia główny zdecydował się podyktować rzut karny, a jego pewnym egzekutorem okazał się Antoine Griezmann. Real Madryt odpowiedział tuż przed przerwą – kapitalnie przy linii końcowej boiska zachował się Karim Benzema, który wycofał do Toniego Kroosa, strzał pomocnika został odbity, a skuteczną dobitką popisał się Isco.

ATLETICO MADRYT 2-1 (2-1) REAL MADRYT
Saul 12′, Griezmann 16′ k. (Atletico) – Isco 42′ (Real)

Atletico Madryt: Oblak – J. Giménez (57. Partey), Savić, Godin, Filipe Luís – Koke (76. Á. Correa), Gabi (C), Saúl, Ferreira-Carrasco – F. Torres (57. Gameiro), Griezmann.

Real Madryt: Navas – Danilo, Ramos (C), Varane, Marcelo – Kroos, Casemiro (77. L. Vázquez), Modrić – Isco (88. Morata) – Benzema (77. Asensio), Ronaldo.