bayern monachium

Bayern Monachium 3-1 Bayer Leverkusen w spotkaniu 1. kolejki niemieckiej Bundesligi. Bramki dla Bawarczyków zdobywali Niklas Sule, Corentin Tolisso oraz Robert Lewandowski. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 18.08.2017 roku.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się znakomicie dla zawodników Bayernu Monachium, którzy już w dziesiątej minucie byli na prowadzeniu. Precyzyjnym dośrodkowaniem popisał się Sebastian  Rudy, a w szesnastce najprzytomniej zachował się Niklas Sule, który bez problemów pokonał interweniującego Leno. Chwilę później podopieczni trenera Carlo Ancelottiego prowadzili już 2-0. Tym razem Vidal zagrał miękko do zamykającego akcję Corentina Tolisso, a ten ze stoickim spokojem umieścił futbolówkę w siatce.

Na początku drugiej części meczu z gola mógł cieszyć się również Robert Lewandowski. Napastnik reprezentacji Polski pewnie egzekwował rzut karny po faulu na sobie. Bayer Leverkusen odpowiedział w sześćdziesiątej szóstej minucie. Wówczas potężnym strzałem od poprzeczki podpisał się Admir Mehmedi.

BAYERN MONACHIUM 3-1 (2-0) BAYER LEVERKUSEN
Sule 10′, Tolisso 19′, Lewandowski 54′ (Bayern) – Mehmedi 66′ (Bayer)

Bayern Monachium: Ulreich – Kimmich, Süle, Hummels (64. Rafinha), Alaba – Tolisso, Rudy – Müller (62. Robben), Arturo Vidal, Ribéry (76. Coman) – Lewandowski.

Bayer Leverkusen: Leno – Henrichs, Tah, Bender (46. Dragović), Wendell – Kohr, Aránguiz (61. Kampl) – Bellarabi, Mehmedi, Bailey (46. Brandt) – Volland.