bayern monachium

Bayern Monachium 5-1 Arsenal Londyn w spotkaniu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Dwie bramki dla Bawarczyków zdobył Thiago Alcanatara, a oprócz niego trafiali Arjen Robben, Robert Lewandowski i Thomas Muller oraz Alexis Sanchez dla Kanonierów. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 15.02.2017 roku.

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się świetnie dla zawodników Bayernu Monachium, którzy objęli prowadzenie już w 11. minucie. Ładnie zachował się Arjen Robben, który zbiegł z piłką do środka i kapitalnym strzałem w okienko wpisał się na listę strzelców. Arsenal wyrównał jeszcze przed przerwą, a Manuel Neuer skapitulował po próbie Alexisa Sancheza. W 53. minucie mogliśmy cieszyć się z trafienia Roberta Lewandowskiego, który wykorzystał dobre dośrodkowanie z bocznego sektora boiska. Kolejne minuty to zupełna dominacja gospodarzy, co potwierdzili dwoma trafienia Thiago Alcantary, z kolei pod koniec starcia prawdziwe wejście smoka zanotował Thomas Muller.

BAYERN MONACHIUM 5-1 (1-1) ARSENAL LONDYN
Robben 11′, Lewandowski 53′, Alcantara 56′, 63′, Muller 88′ (Bayern) – Sanchez 30′ (Arsenal)

Bayern Monachium: Neuer – Lahm, Javi Martínez, Hummels, Alaba – Alonso, Arturo Vidal – Robben (87. Rafinha), Alcántara, Costa (84. Kimmich) – Lewandowski (86. Müller).

Arsenal Londyn: Ospina – Bellerín, Mustafi, Koscielny (49. Gabriel Paulista), Gibbs – Coquelin (77. Giroud), Xhaka – Iwobi (66. Walcott), Özil, Oxlade-Chamberlain – Alexis Sanchez.