FC Barcelona

Betis Sevilla 0-2 FC Barcelona w spotkaniu 36. kolejki hiszpańskiej Primera Division. Bramki dla gości strzelali Ivan Rakitić i Luis Suarez. Zobacz na wideo gole i skrót meczu z 30.04.2016 roku.

Pierwsza część spotkania nie przyniosła żadnych goli, jednak w 50. minucie FC Barcelona była już na prowadzeniu. Świetnym zagraniem popisał się oczywiście Lionel Messi, do piłki dopadł Ivan Rakitić, który pewnym strzałem pokonał bramkarza Betisu Sevilla. Mistrzowie kraju w 81. minucie powiększyli swoją przewagę, a tym razem z podania reprezentanta Argentyny skorzystał Luis Suarez.

BETIS SEVILLA 0-2 (0-0) FC BARCELONA
Rakitić 50′, Suarez 81′ (FC Barcelona)

Betis Sevilla: Adán – Bruno González, Pezzella, Westermann, Montoya – Petros, N’Diaye – Cejudo, Joaquín (55. Musonda), D. Ceballos (69. Portillo) – Rubén Castro (79. van Wolfswinkel).

FC Barcelona: Bravo (88. ter Stegen) – Dani Alves (74. Roberto), Piqué, Mascherano, Alba – Rakitić (86. Arda Turan), Busquets, Iniesta – Messi, L. Suárez, Neymar.