fc barcelona

Borussia Moenchengladbach 1-2 FC Barcelona w spotkaniu drugiej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Bramkę dla gospodarzy strzeli Thorgan Hazard, natomiast dla Katalończyków trafiali Arda Turan i Gerard Pique. Zobacz na wideo skrót meczu i gole z 28.09.2016 roku,

Dzisiejsze spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla zawodników Borussii Moenchengladbach, którzy objęli prowadzenie w trzydziestej czwartej minucie. Po szybkim kontrataku Dahoud zagrał przed polem karnym do Thorgana Hazardam a ten ze stoickim spokojem wpisał się na listę strzelców. FC Barcelona odpowiedziała w drugiej połowie – najpierw z trafienia mógł cieszyć się rezerwowy Arda Turan, a w siedemdziesiątej trzeciej minucie po uderzeniu Suareza, Sommer odbił piłkę przed siebie, a wobec dobitki Gerarda Pique nie miał już nic do powiedzenia.

BORUSSIA MOENCHENGLADBACH 1-2 (1-0) FC BARCELONA
Hazard 34′ (Borussia) – Turan 65′, Pique 73′ (Barcelona)

Borussia Moenchengladbach: Sommer – Korb, Christensen, Elvedi, Wendt – Kramer, Dahoud – Traoré, Stindl (C) (84. Hahn), Hazard (80. Herrmann) – Raffael (49. Johnson).

FC Barcelona: ter Stegen – Roberto, Piqué, Mascherano, Alba – Rakitić (60. Arda Turan), Busquets, Iniesta (C) – Alcácer (55. Rafinha), L. Suárez, Neymar.