typy bukmacherskie na dzisiaj

Piłkarze Napoli w spotkaniu 2. kolejki włoskiej Serie A wygrali przed własną publicznością 3-1 z zespołem Atalanta Bergamo. Jednym z bohaterów meczu został Piotr Zieliński, który zdobył kapitalną bramkę w drugiej części starcia.

Atalanta Bergamo dość niespodziewanie objęła prowadzenie w 16. minucie dzięki trafieniu Cristane. Napoli odpowiedziało w 57. minucie, a przepięknym trafieniem zza pola karnego w okienko popisał się Piotr Zieliński. Chwilę później gospodarze byli już na prowadzeniu za sprawą gola Mertensa, a pod koniec meczu dzieła zniszczenia dokonał Rog. Zobacz na poniższym wideo bramkę Piotra Zielińskiego.