robert_lewandowski

Piłkarze Bayernu Monachium nie mają sobie równych w rozgrywkach niemieckiej Bundesligi. Podopieczni trenera Carlo Ancelottiego w ubiegły weekend wygrali bez najmniejszych problemów 8-0 z zespołem HSV Hamburg. Tymczasem po raz kolejny błysnął Robert Lewandowski.

Bayern Monachium ma za sobą kolejny udany mecz. Mistrz Niemiec tym razem rozgromił ekipę HSV Hamburg aż 8-0, a spory udział przy tak wysokim zwycięstwie miał Robert Lewandowski. Napastnik reprezentacji Polski skompletował hat-tricka, a jego dorobek mógłby być z pewnością większy, gdyby nie fakt, że trener Carlo Ancelotti postanowił dać mu odpocząć i ściągnął z boiska po upływie kilkunastu minut drugiej połowy. Poniżej możecie zobaczyć gole Roberta Lewandowskiego. Naprawdę warto!